[hsas-shortcode group=1″” speed=”10″ direction=”left” gap=”50″]
[masterslider id=”28″]
Άφησε την εργένικη ζωή ο γνωστός Χιώτης Dj Ανδρέας Παναγόπουλος. Στο δημαρχείο Θυμιανών παντρεύτηκε την εκλεκτή της καρδιάς του Αγγελική Βαλακίτση την Παρασκευή 03/09. Κουμπάρες η Έρρικα Καρυδα και η Ειρήνη Μιχαήλ. Η Αγγελική εργάζεται σε τουριστικό γραφείο ενώ ο Ανδρέας πολλά χρόνια dj στη Χίο και πλέον ιδιωτικός υπάλληλος.
ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ
[masterslider id=”48″]
[masterslider id=”12″]
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]