Η Παιδική-Νεανική Χορωδία «Άγιος Σπυρίδων» έψαλε τη Θεία Λειτουργία σε μελοποίηση Μίκη Θεοδωράκη στον Μητροπολιτικό Ναό της Χίου. Στο πέρας της Θείας Λειτουργίας ο π. Μανώλης ανέφερε: Μας φέρατε την ευλογία του Αγίου Σπυρίδωνα και εμείς σας δίνουμε την ευλογία των Αγίων της Χίου.
Παιδική-Νεανική Χορωδία «Άγιος Σπυρίδων» -Θεία Λειτουργία σε μελοποίηση Μίκη Θεοδωράκη στον Μητροπολιτικό Ναό της Χίου:
![](https://chiosin.gr/wp-content/uploads/2024/04/434237109_1490055055057372_5774693860274560109_n-1024x768.jpg)
![](https://chiosin.gr/wp-content/uploads/2024/04/434442026_415662994408316_2576066212229254055_n-1024x768.jpg)
![](https://chiosin.gr/wp-content/uploads/2024/04/434212616_752480973322581_3291532483626922693_n-1024x768.jpg)