[hsas-shortcode group=1″” speed=”10″ direction=”left” gap=”50″]
[masterslider id=”54″]
[masterslider id=”46″]
Από την Σουηδική Hammarby ο προπονητής των επιτυχιών και τεχνικός Διευθυντής της ποδοσφαιρικής ομάδας Δημήτρης Αβραμιώτης βρέθηκε στη Χίο για λογαριασμό του AJAX XIOY.
Ο Δ. Αβραμιώτης μίλησε στην Chiosin.gr τονίζοντας:
Με χαρά μου ήρθα στη Χίο για να δουν τα παιδιά προπονήσεις μιας άλλης φιλοσοφίας μετά από πρόσκληση τους αγαπητού μου προπονητή Γιώργου Κακούσιου. Έχω προπονητής εδώ και 10 χρόνια από τα 8 στην επιλογή παικτών στην Χάμαρμι, κάτοχος διπλώματος UEFA και έχω σπουδάσει παιδοψυχολογία. Τα παιδιά διψάνε να παίξουνε ποδόσφαιρο, θέλουνε να μάθουνε. Σκοπός να ενταχθούν στην κοινωνία να πάρουν σωστή παιδεία. Δεν είναι να γίνουν όλοι επαγγελματίες και να παίξουν κάπου ψιλά. Πιο ουσιώδες να ενταχθούν στην κοινωνία με σωστή παιδεία με βάσεις από εμάς τους coach. Με το άνοιγμα του αεροδρομίου η Σουηδία είναι μόνο 3 ώρες από τη Χίο και θα υπάρξει επαφή. Ευελπιστώ να ξανάρθω σύντομα.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του:
[masterslider id=”12″]
[masterslider id=”48″]
[masterslider id=”62″]
[masterslider id=”11″]
[masterslider id=”21″]
Ακολουθήστε την Chiosin.gr για να μαθαίνετε έγκυρα , άμεσα και αντικειμενικά τα νέα από τη Χίο
Ακολουθήστε μας στο Instagram
Ακολουθήστε μας στο twitter
Ακολουθήστε μας στο facebook
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]