[hsas-shortcode group=1″” speed=”10″ direction=”left” gap=”50″]
Στο Τσοτύλι της Κοζανης θα βρίσκεται 27 με 30 Δεκέμβριου για το καθιερωμένο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά της Ε.Ο.Κ. «Πέτρος Καπαγέρωφ» ο αθλήτης της ομάδας ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ Πέτρος. Ο Πέτρος γεν. 2009 θα εκπροσωπήσει από ομάδες της Χίου το νησί μας και τον ΦΟΒ ύστερα από σημερινή κλήση της ομοσπονδίας καλαθοσφαίρισης. Ευχόμαστε σε αυτόν, τον Γιώργο και την Σοφία τα καλύτερα..
[masterslider id=”12″]
[masterslider id=”48″]
[masterslider id=”62″]
Ακολουθήστε την Chiosin.gr για να μαθαίνετε έγκυρα , άμεσα και αντικειμενικά τα νέα από τη Χίο
Ακολουθήστε μας στο Instagram
Ακολουθήστε μας στο twitter
Ακολουθήστε μας στο facebook
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]